HAKKIMIZDA


Uzun yıllara dayalı sektör tecrübesi bulunan yönetici ekibin girişimi ile 2018 yılının Kasım ayında Gold Harvest kurulmuştur.

3 kuşaktır kuruyemiş üretim ve ticareti ile iştigal eden Güneş ve Mutlular aileleri 2019 yılı Temmuz ayında ortaklığa iştirak etmişlerdir.


5.000 metrekare üzerine kurulu tesisimiz yıllık 12.000 ton kuruyemiş ve kuru meyve üretim ve paketleme kapasitesine sahiptir.
YÖNETİM KURULU
ALİ MURAT SÖNMEZ


İCRA KURULU BAŞKANI

Gelişen kuruyemiş dünyasında 18 yıldır, sektördeki değişimlere liderlik etmiş, yeni ve farklı ürünler ile Türk tüketicisini buluşmasına öncülük etmiştir.

HİKMET HÜSEYİN GEÇER


GENEL MÜDÜR

Güneş ailesi yanında, küçük yaşta çırak olarak başladığı kuruyemiş serüvenine üretimden tedarik zincirine kadar olan süreçlerin tamamında 25 yıllık deneyime sahiptir.

ERKAN TELLİ


SATIŞ DİREKTÖRÜ

Hızlı Tüketim sektöründe 25 yıllık tecrübesi ile modern ve geleneksel kanalda takım liderliği ile satış alanında bir çok başarıya imza atmış, sektörün önde gelen firmaların başarı hikayelerinde aktif rol oynamıştır.

ADEM KILIÇKAYA


AGRO DİREKTÖRÜ

Sektörün iki büyük oyuncusunda da Agro ve Zirai satınalma konsunda görev almış olan Adem Kılıçkaya ayçekirdeği ve kabak çekideği yetiştiriciliği ve satınalması konusunda 20 yıllık tecrübesiyle şirketimizde görev almaktadır.

RASİM EFE İŞYAPAR


FİNANS DİREKTÖRÜ

Bütçe, planlama, bilgi işlem ve finansal planlama konusunda 15 yıllık tecrübesini üç farklı kurumsal firmada deneyimlemiş olan Efe İşyapar şirketimizin temel sistemlerinin kurulmasına öncülük ederek, UFRS uygunluğunda mali işler ekibimize yön vermektedir.

SİNEM KANDEMİR


FABRİKA DİREKTÖRÜ

Gıda Mühendisi olan Sinem Kandemir 7 yıldır kuruyemiş sektöründe kalite güvence sistemleri kurulumu ve yönetiminde aktif olarak görev almış, bir çok kalite denetiminde baş denetçilik yapmıştır.